tel.608 782 558
educata@educata.pl
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  EDUCATOWE KONTO BANKOWE

  EDUCATA NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA WE WROCŁAWIU 
  BZ WBK numer rachunku 15 1090 2398 0000 0001 3361 1186
  SZKOLENIA Z DR MARZENĄ MACHOŚ

  1. NIE PATRZY, NIE SŁUCHA, NIE MÓWI! OD CZEGO ZACZĄĆ? - DIAGNOZA I TRENING BAZOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNYCH - 27 stycznia 2018 r.

  szczegóły szkolenia: kliknij tutaj

  2. GUGUHOPLA, OD ZABAWY DO MÓWIENIA. OD SAMOGŁOSKI DO ZDANIA OBRAZKOWO-LITEROWEGO. PROPOZYCJA AUTORSKA - 28 stycznia 2018 r. Szczegóły szkolenia: kliknij tutaj

  ZOSTAŁO KILKA WOLNYCH MIEJSC. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 19 STYCZNIA :-)

   

   

   

   

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  EDUCATOWY BLOG

  Zapraszamy do odwiedzin na naszym blogu: kliknij tutaj

   

  Pedagog

  Terapia pedagogiczna (reedukacja, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne) -   to specjalistyczne oddziaływania za pomocą środków psychologiczno – pedagogicznych  na przejawy i trudności w uczeniu się, mające na celu stymulowanie i usprawnianie rozwoju funkcji psychomotorycznych  dziecka, wyrównywanie braków w wiadomościach i umiejętnościach szkolnych,  eliminowanie niepowodzeń szkolnych oraz ich emocjonalnych skutków (niski poziom samooceny, spadek motywacji do nauki i wysiłku poznawczego, zaburzenia koncentracji uwagi).

  Nasze zajęcia kierujemy przede wszystkim do:

  -  dzieci doświadczających trudności w nauce czytania i pisania, szczególnie o charakterze ryzyka dysleksji, dysleksji, dysortografii i dysgrafii,

  - dzieci mających trudności w nauce matematyki,

   - dzieci realizujących roczne przygotowanie przedszkolne przejawiających zaburzenia i opóźnienia  w rozwoju psychomotorycznym.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl