tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Justyna Posadzy

  JUSTYNA POSADZY – psycholog, doradca zawodowy, terapeuta EEG Biofeedback. Dyrektor Educaty Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej we Wrocławiu.

  Posiadam szeroką wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z psychologią rozwoju dziecka, jego funkcjonowania w szkole i przedszkolu. Moja wiedza teoretyczna jest poparta osobistymi doświadczeniami i obserwacjami w tym obszarze poprzez bezpośrednią pracę z dzieckiem i jego rodzicem oraz podejmowane działania na terenie szkół. Nieustannie doskonalę zdobyte umiejętności i poszerzam swoje kwalifikacje w zakresie doradztwa zawodowego, poszukuję nowych form pracy i nowoczesnych narzędzi diagnostycznych w tym obszarze. Jestem członkiem Narodowego Forum Doradztwa Zawodowego.

  Od kilkunastu lat zajmuję się:

  - doradztwem zawodowym adresowanym przede wszystkim dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,

  - określaniem predyspozycji zawodowych, mocnych stron, tkwiącego w nich potencjału zawodowego oraz planowaniu ich ścieżek edukacyjnych i kariery zawodowej,

  - diagnozą psychologiczną możliwości rozwojowych dzieci, potencjału poznawczego, przyczyn trudności rozwojowych i edukacyjnych.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl