tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Ewa Sierakowska

  EWA SIERAKOWSKA - psycholog diagnosta i terapeuta, terapeuta Biofeedback.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami doświadczającymi przemocy i zaniedbania oraz z osobami w kryzysie. W pracy z rodziną bliskie mi jest podejście systemowe.

  Od wielu lat zajmuję się też diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, szczególnie w zakresie trudności w nauce, zaburzeń w rozwoju emocjonalno-społecznym i uzdolnień, ukierunkowując dalszy rozwój dzieci. W ramach swojej wieloletniej pracy psychologa opracowywałam diagnozy psychologiczne pod kątem orzekania o potrzebie kształcenia specjalnego i orzekania o niepełnosprawności, pełniłam też funkcję biegłego sądowego z zakresu psychologii dziecka i młodzieży.

  W pracy staram się przede wszystkim słuchać i dopasowywać formy pomocy psychologicznej do potrzeb i oczekiwań klienta, a także jego możliwości wynikających z uwarunkowań osobistych i rodzinnych.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl