tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Edwin Bażański

  EDWIN BAŻAŃSKI – aktor, logopeda, neurologopeda kliniczny. Doktorant i wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

  Specjalizuję się z pracy nad emisją głosu, wszelkimi aspektami logopedii artystycznej i niepłynnością mowy- pracując metodą dr. Mieczysława Chęćka. Jestem trenerem na  turnusach terapeutycznych dla osób z niepłynnością mowy organizowanych przez Specjalistyczne Centrum Terapii Jąkania z Wodzisławia Śląskiego organizowanych przez dr Mieczysława Chęćka. Moja rozprawa doktorska dotyczy emisji głosu jako terapii logopedycznej u osób ze spektrum autyzmu, Zespołu Downa i osób z upośledzeniami.Wygłosiłem wiele referatów na konferencjach międzynarodowych i ogólnopolskich.  Od lat prowadzę terapię z młodzieżą i osobami starszymi. Pracuję nad artykulacją biznesmenów i kandydatów do szkół teatralnych. Prowadzę warsztaty z emisji głosu  także w aspekcie problematyki neurologopedycznej i metod prezentacji osobistej. Prowadzę terapię w domu pacjenta z afazją.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl