tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Ewa Romanowska

  EWA ROMANOWSKA – logopeda, neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, terapeuta ręki, instruktor masażu Shantala.

   Jestem neurologopedą klinicznym i terapeutą ręki. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Wcześniej odbyłam studia z zakresu logopedii ogólnej na Uniwersytecie  Łódzkim, a moja praca dyplomowa dotyczyła opóźnionego rozwoju mowy. Obecnie jako absolwentka neurologopedii klinicznej z wczesną interwencją logopedyczną, specjalizuję się w manualnych terapiach wspomagających rozwój mowy. Zajmuję się również komunikacją alternatywną. W obrębie moich zawodowych zainteresowań jest też karmienie terapeutyczne i wczesne wspomaganie rozwoju. Ukończyłam szkolenie z zakresu Manualnej terapii krtani wg Mathieson. Zajmuję się szeroko rozumianą pracą głosem i nad głosem oraz terapią wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy i dysfonii. W ramach wczesnego wspomagania rozwoju współpracuję  z rodzicami najmłodszych dzieci jako instruktor masażu Shantala. W swojej pracy stawiam na interdyscyplinarne podejście do pacjenta. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując we wrocławskich przedszkolach i poradniach oraz praktykując na oddziałach szpitalnych, w ośrodkach rehabilitacyjnych i w prywatnych gabinetach.

  W życiu prywatnym jestem motocyklistką, miłośniczką masaży orientalnych i twórcą audiodeskrypcji dla osób niewidomych.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl