tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Anna Stawiarz

  ANNA STAWIARZ - licencjonowana terapeutka INPP z zakresu diagnozy i leczenia niedojrzałości neuromotorycznej, terapeutka Integracji Sensorycznej II stopnia ze specjalizacją diagnozy, terapeutka ręki, pedagog specjalny ze specjalizacją edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, asystentka osoby niepełnosprawnej

  Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, na której zaszczepiono we mnie przede wszystkim pasję do drugiego człowieka. W swojej pracy patrzę na potrzeby dzieci holistycznie, biorąc pod uwagę nie tylko ich potrzeby, ale także potrzeby rodziców jako osób będących ważnym ogniwem w terapii. Interesuje mnie przede wszystkim powiązanie zachowania i problemów dzieci z funkcjonowaniem ich układu nerwowego. Wiedzę z zakresu tematyki integracji sensorycznej i problemów związanych z niedojrzałością neuromotoryczną (czyli niewyhamowanymi odruchami pierwotnymi) płynnie łączę z doświadczeniem z zakresu pedagogiki specjalnej i terapią ręki, co daje wymierne efekty w procesie terapeutycznym. Pracowałam i pracuję z dziećmi i młodzieżą borykającymi się z wielorakimi wyzwaniami rozwojowymi, traktując każde z nich jako wyjątkowy dar - z pokorą i szacunkiem.

  Prywatnie jestem mamą 11 letniego syna z afazją rozwojową typu mieszanego - stąd moje szczególne zainteresowanie zagadnieniem afazji u dzieci. Doświadczenie życiowe, jakim jest wieloletnia terapia mojego dziecka, daje mi także możliwość głębszego zrozumienia sytuacji, jaką jest pojawienie się dziecka z wyzwaniami rozwojowymi w rodzinie.

  Poza pracą pasjonuję się wędrówkami górskimi i jazdą na rowerze. Kocham także zwierzęta.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl