tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Paulina Dobrowolska

  Paulina Dobrowolska – psycholog, terapeuta, specjalista wczesnej interwencji.

  Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolym, które posiadają różnorodne wyzwania edukacyjne. Posiadam doświadczenie w terapii dziecka z autyzmem, Zespołem Aspergera, afazją - również anglojęzycznymi. Mam szeroką wiedzę na temat psychologii rozwoju dziecka od narodzin, a także jego funkcjonowania w systemie rodzinnym, przedszkolnym i szkolnym. W Educacie zajmuję się głównie terapią w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju a także diagnozą psychologiczną dzieci anglojęzycznych. Na co dzień pracuję w przedszkolu międzynarodowym, mam bogate doświadczenie w pracy z rodzinami obcojęzycznymi. Posługuję się biegle językiem angielskim. Ukończyłam Studium Terapii Rodzin i planuje dalej kształcić się w kierunku Terapii Systemowej. Swoją pracę z najmłodszymi najchętniej opieram na zabawie oraz elementach arteterapii.

   

  Paulina jest nie tylko wspaniałym specjalistą - terapeutą, ale i utalentowaną krawcową, która spełnia marzenia swoich "educatowych" koleżanek szyjąc pomoce: maty manipulacyjne, sensoryczne, książeczki, pacynki. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do uszycia, a prace wychodzące spod jej ręki są przez dzieci uwielbiane. Jeśli chcesz poznać talen Pauliny kliknij tutaj.

   

  Paulina Dobrowolska - psychologist, therapist, early intervention specialist.

  I work with children (preschool and primary school age) who have difficulties with various educational challenges. I have experience in therapy children with Autism, Asperger syndrome and Aphasia – also withEnglish speaking children. I have wide knowledge in the field of developmental psychology and the child's functioning in a family, preschool and school system. In Educata I mostly lead WWR Therapy Program (Develoomental Support Program) and diagnose English speaking children. I work in the International Preschool where I support children and their families from various countries. I speak fluent English. I finished Family Therapy Course and I am planning to continue my education in this field. I base my work with kids on play and art therapy. My passion is sewing and I am connect it with work – creating original therapeutic toys, aids and resources made from fabric.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl