tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Attention Autism

  Pani Wiaderko - Celina Twardysz oraz Educata Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna zapraszają na szkolenie "Attention Autism"!

  Szkolenie programu Attention Autism - Program autorstwa Giny Davies (UK). Szkolenie prowadzone przez licencjowanego trenera programu Attention Autism Celinę Twardysz.

  W ciagu dwudniowego szkolenia uczestnicy zdobywają umiejętności tworzenia i wprowadzania wszystkich 4 poziomów programu Attention Autism. Szkolenie koncentruje się na praktycznych aspektach programu, pracy w zespole i budowAniu motywacji dzieci do nauki. Program Attention Autism skupia się na budowaniu koncentracji uwagi, komunikacji i interakcji społecznych. Szkolenia są prowadzone z zastosowaniem zasad programu Attention Autism. Zawiera techniki działania, filmy pracy z dziećmi, praktyczne wskazówki dla uczestnikówi i pomysły na zajęcia. Intencją szkolenia jest rozwój i współpraca nad praktycznymi umiejętnościami potrzebnymi uczestnikom, by czuć się pewnie w tworzeniu i prowadzeniu programu Attention Autism.

  Szkolenie Attention Autism jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz dowiedzieć się dlaczego dzieci z autyzmem mają problemy z koncentracją uwagi oraz jak pracować, by koncentrację uwagi wydłużać;
  • chcesz dowiedzieć się jak poprzez fantastyczne zajęcia tworzyć wspólne pozytywne wspomnienia, a przez to budować relacje z dzieckiem z autyzmem
  • chcesz dowiedzieć się jak pracować z dzieckiem z autyzmem w grupie;
  • chcesz dowiedzieć się jak planować i przeprowadzać ciekawe i interesujące zajęcia dla wszystkich uczniów w grupie, klasie;
  • chcesz efektywnie pracować i kreować zajęcia na które każdy uczeń będzie czekał z niecierpliwościa;
  • chcesz prowadzić interesujące zajęcia w klasach integracyjnych;
  • chcesz prowadzić ciekawe zajęcia grupowe/indywidualne dla uczniów z autyzmem oraz dla uczniów z problemami z koncentracją uwagi (ADHD, uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi).


  Miejsce szkolenia: Wrocław
  Data 1 - 2.02.2020
  Czas: 8:00 - 16:00
  Cena: 1000 zł

  Cena obejmuje catering kawowy.

  Zgłoszenia do 10 stycznia 2020 drogą mailową: educata.poradnia@gmail.com

  Zgłoszenie zostanie potwierdzone po wypełnieniu karty zgłoszeniowej oraz zaksięgowaniu opłaty za szkolenie. Uwaga: Liczba miejsc ograniczona!

  Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

   

   

  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl