tel.608 782 558
educata.poradnia@gmail.com
Aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
  News
  Nowa oferta w Poradni:

  Terapia dysfagii kliknij po więcej informacji

  Terapia INPP kliknij po więcej informacji

  Arteterapia kliknij po więcej informacji

   

  KLAUZULA REALIZACJI OBOWIĄZKU INFORMACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSÓB FIZYCZNYCH

  przeczytaj o klauzuli RODO

   

  EDUCATOWE KONTO BANKOWE...

  ...znajdziesz tutaj

  POSIADAMY UPRAWNIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

  Wydawane przez nas opinie są honorowane przez instytucje oświatowe (np. szkoły, przedszkola). Zapewniamy fachową pomoc oraz szybkie terminy wizyt. Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

  Alicja Bera

   Psycholog dziecięcy, pedagog specjalny, trener umiejętności społecznych (TUS), terapeuta ręki, terapeuta słuchu metodą Warnkego, terapeuta Snoezelen (Sali Doświadczania Świata), miłośniczka metod arteterapeutycznych, szczególnie biblioterapii.W Poradni pracuję w zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju, wspierając najmłodszych podopiecznych i ich rodziny. W swojej pracy często korzystam z metod i technik terapii poznawczo-behawioralnej oraz podejścia systemowego. Prowadząc zajęcia terapeutyczne staram się zachować zindywidualizowane podejście do problemu dziecka, zwracać uwagę na jego preferencje i upodobania, planować spotkania tak, aby były dla niego atrakcyjne. W  toku terapii lubię korzystać ze stymulacji sensorycznej oraz bogactwa literatury dziecięcej. 
  Na co dzień współpracuję z dziećmi o różnym stopniu i rodzaju niepełnosprawności, z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz z dziećmi z zaburzeniami przetwarzania słuchowego i dysleksją. 
  W wolnym czasie czytam tony książek (szczególnie kryminały psychologiczne), piszę bajki i opowiadania terapeutyczne, eksperymentuję w kuchni gotując nowe potrawy z różnych kuchni świata oraz spędzam czas z przyjaciółmi. 
  Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl